Oferta usług
Zapytaj nas

Kontakt telefoniczny jedynie w godzinach pracy serwisu.

Krasnopol, Wojska Polskiego 19

Serwisujemy i naprawiamy usterki występujące w telewizorach LED, OLED, QLED, LCD (cienkich). Wymieniamy elementy, które naturalnie się zużywają, takie jak podświetlanie, gniazda.
Trafiają do nas poburzowe telewizory, w których naprawiamy lub wymieniamy sekcje zasilania i logiczne. Naprawiamy matryce oraz je wymieniamy. Chociaż ciężko z ich dostępnością udaje nam się je pozyskać. Naprawiamy urządzenia klientów z okolic, m.in. z Sejn, Puńska czy z Suwałk.

Najczęstsze usterki

Najczęstsze usterki, które rozwiązujemy w telewizorach:

brak obrazu, lub obraz bardzo ciemny, słychać dźwięki

TV nie chce się uruchomić lub uruchamia się tylko na chwilę

zapętlone uruchomienie, restartowanie się

uszkodzenia następstw burzy i przepięć

brak dźwięku lub dźwięk zniekształcony, cichy

Serwisujemy urządzenia m.in.
Jak naprawić mój telewizor w enaprawa
 • Wycena usługi lub diagnoza i wycena

  Przynieś urządzenie do punktu enaprawa. Jeśli usługa nie wymaga diagnozy wycenę otrzymasz przy tej samej wizycie. Jeśli usługa będzie wymagać diagnozy, jej koszt to 30,00 netto, płatne tylko w przypadku rezygnacji z usługi po przeprowadzonej diagnozie.

 • Realizacja usługi

  Jeśli zdecydujesz się na usługę zazwyczaj zostanie ona wykonana w ciągu 7 dni. Niektóre z usług są do odbioru już następnego dnia. W przypadku potrzeby przedłużenia terminu realizacji - zostaniesz o tym poinformowany.

 • Odbiór i płatność

  O zakończeniu usługi powiadomimy Cię telefonicznie lub SMSowo. Płatność za usługi odbywa się przy odbiorze urządzenia. Pamiętaj, by mieć ze sobą pokwitowanie przyjęcia urządzenia na serwis.

 • Gwarancja i reklamacja

  Na usługę zazwyczaj udzielamy 3 miesięcznej gwarancji. Podzespoły użyte do usługi mogą mieć dłuższą gwarancję. Wszystkie informacje znajdziesz w protokole naprawy. W ramach gwarancji na usługę w przypadku wadliwego działania wykonanych czynności dokonana zostanie bezpłatna naprawa w ciągu 14 dni roboczych. Czas ten może zostać wydłużony.

SERWIS TV
naprawiamy telewizory...

Jednym ze sztandarowych usług jakie realizują u nas klienci z Sejn, Suwałk czy Puńska są naprawy telewizorów. Ciężko dzisiaj znaleźć dom bez odbiornika TV, którym odbieramy sygnał DVB-T, SAT. Telewizory stały się obecnie centrum rozrywki. Usługi SmartTV skutecznie pomogły w tym rozwoju.

Serwis i naprawa Telewizorów - Sejny, Suwałki, Puńsk, Giby, Krasnopol i okolice

Telewizor jest nieoderwalnym standardem wyposażenia każdego domu, a dostęp do usług streamingowych i internetowych dał możliwość korzystania z programów i filmów nie tylko dostępnych w sieciach kablowych w Sejnach i Suwałkach, ale też i w mniejszych miejscowościach jak Puńsk, Krasnopol czy Giby.

SERWIS TELEWIZORÓW W KRASNOPOLU, SEJNACH, SUWAŁKACH
gdy zaczynają się problemy z telewizorem

Przyzwyczajenie do obecności telewizji w naszym życiu jest takie samo jak do posiadania auta czy telefonu. Wszystko jest dobrze, gdy działa, problemy zaczynają się gdy nasz telewizor zaczyna się psuć.

Ilość serwisów naprawiających RTV, a dokładniej telewizory jest bardzo mała. Z terenu Gib i Puńska trafia do nas bardzo dużo telewizorów do naprawy. W Sejnach przez wiele lat był serwis, elektronik RTV. Właśnie w Sejnach na rynku / bazarze oraz nieopodal kościoła można było naprawić kineskopowy telewizor.

Obecnie w Krasnopolu serwisujemy i naprawiamy telewizory m.in. właśnie z Sejn, ale też i z Suwałk. Pomimo, że w Suwałkach mamy kilka serwisów telewizorów to i urządzenia z Suwałk są u nas bardzo, bardzo częstymi gośćmi.

Pojawianie się telewizorów z Suwałk, z miasteczka gdzie mamy liczną konkurencję, to wynik renomy, ale też i krótszych terminów realizacji.

Naprawa telewizorów m.in. w Suwałkach jest na wysokim poziomie.
Telewizory z Suwałk trafiają do nas głównie dzięki przyzwyczajeniu do naszych usług i często dzięki szybszemu czasu napraw.

 
 

Typowe usługi dla telewizorów / TV

wymiana i naprawa matryc

wymiana podświetlania, ledów, backlight

naprawy po burzy

naprawa układu zasilania

wymiana, naprawa płyty głównej

wymiana głowic antenowych

wymiana gniazd usb, hdmi

wymiana układów audio

wymiana pamięci NAND

wgrywanie oprogramowania

naprawa po zalaniu i kontakcie z cieczą

konfiguracja

Co najczęściej naprawiamy w TV ?

Jak każde urządzenie elektroniczne tak i telewizor może ulec awarii. Gama uszkodzeń, które usuwamy w naszym serwisie enaprawa w Krasnopolu jest bardzo szeroka, niemniej wspomnimy tu kilka najczęstszych problemów z telewizorami, z jakimi borykają się nasi klienci z Sejn, Puńska, Gib czy z Suwałk.

PROBLEM Z OBRAZEM
Coś się dzieje z obrazem w moim TV

Problem z obrazem w telewizorze może mieć różne przyczyny. Naprawa zazwyczaj jest możliwa i jest opłacalna. Częstym problemem gdy znika nam obraz matrycy lub obraz wyświetlany na ekranie jest bardzo ciemny to wynik problemu z tzw. podświetlaniem. Uszkodzenie podświetlania LED lub też problem z zasilaniem podświetlania udaje się nam skutecznie naprawić u nas w serwisie enaprawa w Krasnopolu.

W przypadku problemu bezpośrednio z podświetlaniem led, wypalonymi punktami wymieniamy pełne podświetlanie. Nie zaleca się wymiany jednego uszkodzonego punktu, gdyż aby dostać się do podświetlania musimy zdjąć bardzo cienką matrycę, polaryzatory, polaryzatory rozpraszające. Jest to czynność wymagająca bardzo dużej ostrożności i precyzji. Należy też brać pod wzgląd, że skoro jedna „żarówka” wysiadła to zaraz będzie problem z następną. Transport TV z Sejn czy Suwałk, aby ponownie wymienić jeden punkt miesiąc później jest bezsensowna.

Naprawa telewizorów w Sejnach, w Suwałkach, w Puńsku

Problemem są też kwestie związane z przekłamaniem obrazu, błędnym jego wyświetlaniem. Przekłamane kolory, obrócony obraz może być to wynik tzw. zwarcia szkła lub problem z t-conem. Zależnie od modelu matrycy jesteśmy w stanie taki wyświetlacz w TV naprawić.

PROBLEM Z URUCHOMIENIEM TELEWIZORA
nie uruchamia się, zawiesza się...

Objawy z problemem uruchomienia się naszego odbiornika RTV to zazwyczaj 

problemy wynikające z błędnie działającej lub nie działającej sekcji zasilania telewizora.

Powodem tego jest naturalne zużycie, ale też wyładowania atmosferyczne, a te w Sejnach i Suwałkach są w okresie letnim bardzo częste.

Problemem z uruchamianiem telewizora może okazać się

uszkodzona pamięć, procesor czy inne części logiczne, niemniej naprawimy to w Twoim telewizorze.

PROBLEM Z TELEWIZJĄ NAZIEMNĄ DVB-T2
nie odbiera telewizji

Zazwyczaj problemem z odbiorem telewizji naziemnej są kwestie związane z instalacją antenową. Źle ustawiona antena, problem z zasilaczem i wzmacniaczem antenowym, za mocne wzmocnienie sygnału antenowego. Te ostatnie często spotykane jest w obrębie miejscowości Sejny, Puńsk, Krasnopol, Suwałki. Niemniej kwestie z ustawianiem i problemami antenowymi jest na oddzielny artykuł.

W przypadku uszkodzeń samych odbiorników to głowice antenowe, które jak najbardziej wymienimy w enaprawa.

NAPRAWA TELEWIZORA W RAMACH UBEZPIECZENIA
gdy masz ubezpieczenie ruchomości w tym telewizora

W wielu przypadkach nasi klienci posiadają ubezpieczenie na telewizor. Zależnie od uszkodzenia i posiadanej polisy możliwa jest naprawa telewizora w ramach ubezpieczenia.

Wystawiamy stosowne protokoły z opisem zastanej szkody dla agentów z Sejn i Suwałk oraz dla osób prywatnych.

 

Warto sprawdzić, jaki zakres ochrony posiadamy na dane urządzenie i skontaktować się z ubezpieczycielem. W wielu przypadkach będziesz mógł u nas naprawić telewizor w ramach ubezpieczenia lub otrzymać dokumenty stwierdzające i wyceniające powstałe usterki.

DIAGNOZA

diagnoza płatna tylko w przypadku rezygnacji z realizacji (30,00 zł)

GWARANCJA

na usługę udzielamy gwarancji

CZĘŚCI

zaproponujemy nowe oryginały i zamienniki oraz części z demontażu

PŁATNOŚĆ

przy odbiorze usługi z serwisu

naprawa telewizorów w Sejnach, naprawa telewizora Sejny, serwis RTV Sejny, gdzie w Sejnach naprawię TV, Naprawy telewizorów Sejny, naprawa telewizorów w Puńsku, naprawa telewizora Puńsk, telewizja Sejny, Sejnet ustawianie anten, icam ustawianie anten giby i sejny, serwis RTV Puńsk, gdzie w Puńsku naprawię TV, Naprawy telewizorów Puńsk, naprawa telewizorów w Krasnopolu, naprawa telewizora Krasnopol, serwis RTV Krasnopol, gdzie w Krasnopolu naprawię TV, Ustawianie anten Giby, Montaż anten Giby, Ustawianie anten Sejny, Montaż anten Sejny, Naprawy telewizorów Krasnopol, naprawa telewizorów w Gibach, naprawa telewizora Giby, serwis RTV Giby, gdzie w Gibach naprawię TV, Naprawy telewizorów Giby, naprawa telewizorów w Suwałkach, naprawa telewizora Suwałki, serwis RTV Suwałki, gdzie w Suwałkach naprawię TV, Naprawy telewizorów Suwałki

Całego świata nie naprawimy
ale Twój problem - TAK!

Enaprawa Tomkiewicz - Suwałki Sejny Krasnopol