Oferta usług
Zapytaj nas

Kontakt telefoniczny jedynie w godzinach pracy serwisu.

Krasnopol, Wojska Polskiego 19

Serwisujemy komputery takie jak laptop, notebook, netbook, komputery stacjonarne, PC.
Gama usterek i usług jakie realizujemy dla komputerów jest bardzo szeroka i rozmaita. Naprawiamy i usuwamy usterki mechaniczne od uszkodzeń obudowy, zbicia, złamania, po uszkodzenia elektroniczne m.in. przebicia, zwarcia, zużycie, a kończąc na uszkodzeniach oprogramowania.
Modernizujemy komputery dając im drugie życie przez ich unowocześnianie. Naprawy realizujemy w systemie modułowym jak i naprawach elementów, jeśli jest to rentowne (np. naprawa płyt głównych, wymiana uk. BGA).

Najczęstsze usterki

Usterki, które najczęściej rozwiązujemy w komputerach i laptopach:

Uszkodzenia mechaniczne, pęknięte obudowy, wyłamane prowadnice z zawiasami

Problem z uruchomieniem komputera, czarny ekran lub brak obrazu, słychać pracę wentylatorów

Zawiesza się, nie reaguje lub wyrzuca tzw. Blue Screen. Restartuje się, próbuje się naprawić

Powolna praca komputera, zużycie procesora w 100%, bardzo gorący

Problem z wentylatorami, okresowe czyszczenie i wymiana termopast i padów

Serwisujemy urządzenia m.in.
Jak naprawić swój komputer w serwisie enaprawa
 • Wycena usługi lub diagnoza i wycena

  Przynieś urządzenie do punktu enaprawa. Jeśli usługa nie wymaga diagnozy wycenę otrzymasz przy tej samej wizycie. Jeśli usługa będzie wymagać diagnozy, jej koszt to 30,00 netto, płatne tylko w przypadku rezygnacji z usługi po przeprowadzonej diagnozie.

 • Realizacja usługi

  Jeśli zdecydujesz się na usługę zostanie ona wykonana zazwyczaj w ciągu 7 dni. Niektóre z usług są do odbioru już następnego dnia. W przypadku potrzeby przedłużenia terminu realizacji - zostaniesz o tym poinformowany.

 • Odbiór i płatność

  O zakończeniu usługi powiadomimy Cię telefonicznie lub SMSowo. Płatność za usługi odbywa się przy odbiorze urządzenia. Pamiętaj, by mieć ze sobą pokwitowanie przyjęcia urządzenia na serwis.

 • Gwarancja i reklamacja

  Na usługę zazwyczaj udzielamy 3 miesięcznej gwarancji. Podzespoły użyte do usługi mogą mieć dłuższą gwarancję. Wszystkie informacje znajdziesz w protokole naprawy. W ramach gwarancji na usługę w przypadku wadliwego działania wykonanych czynności dokonana zostanie bezpłatna naprawa w ciągu 14 dni roboczych. Czas ten może zostać wydłużony.

Zapraszamy do skorzystania z naszego profesjonalnego serwisu komputerowego w Sejnach, Puńsku, Krasnopolu i Suwałkach! Jesteśmy wyspecjalizowanym zespołem techników, którzy oferują kompleksowe usługi naprawy komputerów stacjonarnych i laptopów. Bez względu na problem, z którym się borykasz, możesz liczyć na naszą fachową i skuteczną pomoc.

Nasza oferta naprawy komputerów w Sejnach, Puńsku, Krasnopolu i Suwałkach jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Nasz doświadczony zespół posiada szeroką wiedzę i umiejętności, aby skutecznie rozwiązać różnorodne problemy związane z Twoim komputerem.

W naszym serwisie komputerowym w Sejnach, Puńsku, Krasnopolu i Suwałkach oferujemy profesjonalną naprawę laptopów. Niezależnie od tego, czy masz problem z ekranem, zasilaniem, klawiaturą czy wydajnością, nasi specjaliści skutecznie naprawią Twój laptop, przywracając mu pełną sprawność.

Jako lokalny serwis komputerowy w Sejnach, Puńsku, Krasnopolu i Suwałkach, zależy nam na szybkim i niezawodnym wsparciu dla naszych klientów. Nasz zespół jest gotowy podjąć się naprawy w jak najkrótszym czasie, abyś mógł szybko wrócić do korzystania ze swojego komputera lub laptopa.

Korzystając z naszych usług, masz pewność, że naprawa komputera w Sejnach, Puńsku, Krasnopolu i Suwałkach będzie przeprowadzona przez wykwalifikowanych techników z bogatym doświadczeniem. Działamy transparentnie i uczciwie, omawiając z Tobą zakres prac oraz koszty przed rozpoczęciem naprawy.

Skontaktuj się niezwłocznie z naszym serwisem komputerowym w Sejnach, Puńsku, Krasnopolu i Suwałkach, jeśli masz jakiekolwiek problemy z komputerem stacjonarnym lub laptopem. Nasza przyjazna obsługa klienta czeka na Twój telefon i chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną naprawę, przywracając Twojemu sprzętowi pełną sprawność.

Naprawa komputerów w Sejnach, Puńsku, Krasnopolu i Suwałkach oraz serwis laptopów to nasza specjalność. Możesz nam zaufać, że z naszym doświadczeniem i umiejętnościami przywrócimy Twój komputer lub laptop do pełnej sprawności. Nie zwlekaj, skontaktuj się z n

Typowe usługi dla komputerów i laptopów

formatowanie dysku, wgrywanie systemu windows

wymiana dysków HDD i SSD

wgrywanie oprogramowania

usuwanie wirusów i złośliwego oprogramowania

odzyskiwanie danych

wymiana podzespołów

wymiana baterii

wymiana kart graficznych

wymiana gniazda ładowania, USB, HDMI, AUDIO i innych

wymiana klawiatury, touchpada, palmresta

wymiana matrycy, wyświetlacza, klapy matrycy, dotyku

wymiana prowadnic, zawiasów

naprawa uszkodzeń obudowy, mechanicznych

wymiana taśm, przewodów i innych

wymiana procesorów, pamięci RAM, ROM

programowanie pamięci ROM, BIOS, UEFI, konfiguracja

naprawa kamery, aparatu

rozbudowa i modernizacja laptopów i komputerów

wymiana przycisków power, włącznika i innych

naprawa układu zasilania, wymiana i naprawa zasilaczy

naprawy następstw przepięć i wyładowań atmosferycznych

wymiana, naprawa płyty głównej, układów graficznych

naprawa po zalaniu i kontakcie z cieczą

usuwanie problemów z mikrofonem i głośnikami

wymiana termopast i termopadów, czyszczenie

napraw układów chłodzenia, wymiana wentylatorów

naprawy problemów z internetem i wifi

i wiele więcej usług

DIAGNOZA

diagnoza płatna tylko w przypadku rezygnacji z realizacji (30,00 zł)

GWARANCJA

na usługę udzielamy gwarancji

CZĘŚCI

zaproponujemy nowe oryginały i zamienniki oraz części z demontażu

PŁATNOŚĆ

przy odbiorze usługi z serwisu

Naprawa Telefonów Sejny, Serwis telefonów Sejnach, Komis Sejny, Sejny Serwis GSM, Serwis GSM Sejny, Naprawa Telefonów Krasnopol, Serwis telefonów w Krasnopolu, Komis Krasnopol, Krasnopol Serwis GSM, Serwis GSM Krasnopol, Naprawa Telefonów Puńsk, Serwis telefonów w Puńsku, Komis Puńsk, Puńsk Serwis GSM, Serwis GSM Puńsk, Naprawa Telefonów Suwałki, Serwis telefonów w Suwałkach, Komis Suwałki, Suwałki Serwis GSM, Tomkiewicz Serwis GSM, Serwis GSM Tomkiewicz, Naprawa Telefonów Komserwis Paweł Szturgulewski, Komis Komserwis Paweł Szturgulewski, Komserwis Paweł Szturgulewski Serwis GSM, Serwis GSM Komserwis Paweł Szturgulewski, Naprawa Telefonów Jatkowski Dantech, Komis Jatkowski Dantech, Jatkowski Dantech Serwis GSM, Serwis GSM Jatkowski Dantech, Serwis GSM Suwałki, Naprawa Telefonów Giby, Serwis telefonów w Gibach, Komis Giby, Giby Serwis GSM, Serwis GSM Giby, Naprawa Telefonów Tomkiewicz, Komis Tomkiewicz

Całego świata nie naprawimy
ale Twój problem - TAK!

Enaprawa Tomkiewicz - Suwałki Sejny Krasnopol