Oferta usług
Zapytaj nas

Kontakt telefoniczny jedynie w godzinach pracy serwisu.

Krasnopol, Wojska Polskiego 19
Naprawa klawiatury projektora monitora suwałki i Sejny

Potrzebujesz naprawy peryferii komputerowych w Suwałkach lub Sejnach? Jesteśmy tu, aby Ci pomóc! enaprawa oferuje profesjonalne usługi naprawy różnorodnych urządzeń peryferyjnych dla Twojego komputera m.in. dla drukarek, skaneró, monitorów, klawiatur mechanicznych, UPS'ow, NAS'ow,

Co możemy naprawić?

Urządzenia które naprawiamy

Monitory komputerowe,

Drukarki i skanery,

Urządzenia wskazujące - klawiatury mechaniczne, tablety,

Urządzenia multimedialne - Słuchawki, głośniki, kamery, pady,

Projektory i ekrany,

Dyski zewnętrzne, karty pamięci,

Zasilacze awaryjne UPS,

Podzespoły bazowe komputerów,

Inne peryferia komputerowe.

Potrzebujesz naprawy projektorów w Suwałkach lub Sejnach? Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc! Czy Twój projektor przestał świecić, wyświetla nieostre obrazy, ma problemy z kolorami lub występują inne usterki? Nie martw się! enaprawa przywróci Twój projektor do pełnej sprawności.

Naprawa drukarek Suwalki Sejny
Serwisujemy urządzenia m.in.

Potrzebujesz fachowej naprawy peryferii komputerowych w Suwałkach lub Sejnach? Jesteśmy Twoim zaufanym partnerem naprawczym, oferującym kompleksowe usługi naprawy dla różnorodnych urządzeń komputerowych, w tym także monitorów, ekranów i projektorów. Specjalizujemy się nie tylko w naprawach komputerów, telefonów i telewizorów ale też takich urządzeń jak klawiatur, drukarek czy skanerów, oraz również w diagnozowaniu i naprawie wszelkich problemów związanych z projektorami.

Dlaczego warto nam zaufać? Nasza firma cieszy się zaufaniem klientów w Suwałkach i Sejnach dzięki naszemu profesjonalizmowi i bardzo licznemu gronu klientów. Gwarantujemy konkretne podejście do naprawy, dbając o to, aby Twój sprzęt działał jak nowy po interwencji enaprawa.

Jak naprawić swój sprzęt w serwisie enaprawa
 • Wycena usługi lub diagnoza i wycena

  Przynieś urządzenie do punktu enaprawa. Jeśli usługa nie wymaga diagnozy wycenę otrzymasz przy tej samej wizycie. Jeśli usługa będzie wymagać diagnozy, jej koszt to 30,00 netto, płatne tylko w przypadku rezygnacji z usługi po przeprowadzonej diagnozie.

 • Realizacja usługi

  Jeśli zdecydujesz się na usługę zostanie ona wykonana zazwyczaj w ciągu 7 dni. Niektóre z usług są do odbioru już następnego dnia. W przypadku potrzeby przedłużenia terminu realizacji - zostaniesz o tym poinformowany.

 • Odbiór i płatność

  O zakończeniu usługi powiadomimy Cię telefonicznie lub SMSowo. Płatność za usługi odbywa się przy odbiorze urządzenia. Pamiętaj, by mieć ze sobą pokwitowanie przyjęcia urządzenia na serwis.

 • Gwarancja i reklamacja

  Na usługę zazwyczaj udzielamy 3 miesięcznej gwarancji. Podzespoły użyte do usługi mogą mieć dłuższą gwarancję. Wszystkie informacje znajdziesz w protokole naprawy. W ramach gwarancji na usługę w przypadku wadliwego działania wykonanych czynności dokonana zostanie bezpłatna naprawa w ciągu 14 dni roboczych. Czas ten może zostać wydłużony.

DIAGNOZA

diagnoza płatna tylko w przypadku rezygnacji z realizacji (30,00 zł)

GWARANCJA

na usługę udzielamy gwarancji

CZĘŚCI

zaproponujemy nowe oryginały i zamienniki oraz części z demontażu

PŁATNOŚĆ

przy odbiorze usługi z serwisu

Naprawa Serwis Projektorów Suwałki, Sejny. Naprawa Serwis Drukarek Suwałki, Sejny. Naprawa Serwis Peryferii Suwałki, Sejny.

Całego świata nie naprawimy
ale Twój problem - TAK!

Enaprawa Tomkiewicz - Suwałki Sejny Krasnopol