Oferta usług
Zapytaj nas

Kontakt telefoniczny jedynie w godzinach pracy serwisu.

Krasnopol, Wojska Polskiego 19

Przez kilkanaście lat różnych doświadczeń naszych klientów z Suwałk i Sejn z programami antywirusowymi, możemy polecić tylko jednego płatnego antywirusa! Bitdefender to oprogramowanie antywirusowe, które skutecznie ochroni przed różnorodnymi zagrożeniami internetowymi, w tym wirusami, malwarem, ransomwarem i innymi szkodliwymi programami. Dzięki swojej innowacyjnej technologii i regularnym aktualizacjom Bitdefender pomaga chronić użytkowników przed cyberatakami, zapewniając spokój i bezpieczeństwo online. Sami korzystamy, instalujemy i chwalimy. Masz zawirusowany komputer ? Zacznij od niego lub już dziś przyjedź do nas do enaprawa. Usuniemy wirusy i zainstalujemy skutecznego antywirusa.

Bitdefender w enaprawa

Dlaczego u nas a nie bezpośrednio u producenta?

Cena niższa niż oficjalna tylko klientom enaprawa.

SMS z przypomnieniem o kończącej się subskrypcji

Zdalne przedłużanie - bez konieczności przynoszenia urządzenia.

Kilka jednostek - niższa cena.

Zmieniaasz urządzenie? możesz przenieść licencje na nowe urządzenie.

Antywirus Suwałki Sejny Krasnopol
Szybie linki

Zarządzanie Subskrypcjami

Pobierz swój antywrius

Jak skorzystać z płatnego antywirusa
 • Jak droga jest licencja ?

  Zależnie od instalowanej wersji. Najpopularniejsza licencja roczna na 1PC to koszt 99zł (cena z 2024r.) W przypadku pierwszej instalacji dodatkowo płatność to 30-40zł.

 • Pierwszy raz chcę skorzystać z Bitdefender

  Przynieś urządzenie do punktu enaprawa. Stworzymy konto klienta, aktywujemy na nim Twoją licencję i zainstalujemy Antywirus - Bitdefender.

 • Dostałem SMS - Chcę przedłużyć licencję

  Przyjdź do naszego punktu. Podaj numer telefonu na który otrzymałeś SMS z powiadomieniem. Opłać licencję - W ciągu 2h licencja zostanie wydłużona o kolejny okres.

 • Mam zawirusowany komputer co robić ?

  Przyjdź do nas z swoim urządzeniem. Usuniemy złośliwe oprogramowanie i zabezpieczymy je programem antywirusowym.

 • Co się stanie jeśli nieprzedłużę licencji ?

  Podstawowa ochrona Antywirusa nadal będzie działać lecz nie będzie aktualizował bazy potencjalnych wirusów. Zalecamy jak najszybciej przedłużyć.

 • Mam klika komputerów - czy będę musiał za każdy płacić oddzielnie ?

  Posiadamy w ofercie pakiety grupowe 1,3,5,10,25,50 Stanowisk. Dzięki takiej licencji masz jedno konto do wszystkich komputerów a i cena jest zdecydowanie niższa niż zakup pojedynczych licencji.

Bezpieczeństwo najważniejsze - zakup antywirusa już dziś!

Wirusy komputerowe są jak ciche złoczyńcy, które mogą dopaść każdego, kto przemierza internetowe szlaki. W Suwałkach i Sejnach, jak i w każdym innym zakątku świata, istnieje ryzyko infekcji, które mogą prowadzić do utraty danych, uszkodzenia systemu operacyjnego czy nawet zagrozić poufności informacji. Na szczęście istnieje ratunek w postaci serwisu enaprawa 🙂

enaprawa to ekspert w dziedzinie usuwania wirusów. Dzięki ich pomocy, mieszkańcy Suwałk i Sejn mogą spać spokojnie, wiedząc, że ich komputery są w bezpiecznych rękach. Bez względu na to, czy jest to zwykłe przeglądanie internetu czy praca nad ważnym projektem, serwis enaprawa chroni przed wszelkimi cyberzagrożeniami instalując orpogramowanie Bitdefender.

Suwałki i Sejny, podobnie jak każde inne miasto, nie są nietykalne dla wirusów. Dlatego warto podjąć kroki ostrożności i zadbać o regularne sprawdzanie oraz usuwanie wszelkich szkodliwych programów. Właśnie w tym miejscu serwis enaprawa staje na wysokości zadania, gwarantując kompleksowe bezpieczeństwo komputerowe dla lokalnych społeczności z Suwalszczyzny i Sejneńszczyzny.

Całego świata nie naprawimy
ale Twój problem - TAK!

Enaprawa Tomkiewicz - Suwałki Sejny Krasnopol